Roboty ziemne w Lublinie i okolicach

Główną dziedziną naszej działalności są roboty ziemne, które z powodzeniem realizujemy już od wielu lat na terenie Lublina i okolic. Posiadamy zaawansowany park maszynowy, dzięki któremu jesteśmy w stanie podejmować się nawet dużych inwestycji publicznych czy prywatnych związanych z wydobywaniem gruntu i jego transportem, urabianiem czy też niwelowaniem terenu. Ponadto dzięki zaawansowanemu sprzętowi jesteśmy w stanie realizować niektóre roboty ziemne metodami małoinwazyjnymi, np. dzięki technologii wykopów liniowych lub też przewiertów i przecisków. To doskonała propozycja szczególnie w przypadku realizacji instalacji teletechnicznych.

Wykopy liniowe – Lublin

Chcąc realizować roboty ziemne na danym terenie przy jednoczesnym niskim stopniu ingerencji w stan działki, warto skorzystać z jednej z małoinwazyjnych metod, takich jak wykopy liniowe. Realizowane są one z udziałem specjalistycznych koparek łańcuchowych, które są w stanie wykonać precyzyjny wykop bez nadmiernego uszkadzania gruntu wokół. Polecamy tego typu rozwiązania szczególnie w przypadku montażu ogrodzeń, instalacji elektrycznych czy teletechniki, a wreszcie drenażu nadmiaru wody. Wykopy liniowe stosujemy też w przypadku prac na szerszym terenie, jeśli wykop ma być wykonany w jednej linii, na przykład przy wykonaniu ulicy, drogi czy torowiska.

Jakie roboty ziemne wykonujemy?

Podejmujemy się wszystkich zleceń, od najprostszych po najbardziej skomplikowane, a swoją ofertę kierujemy do osób indywidualnych i firm, niezależnie od wielkości inwestycji. Podejmujemy się następujących zleceń:

  • Porządkowe i przygotowawcze roboty ziemne, polegające przede wszystkim na oczyszczeniu terenu z roślin, gruzu czy pozostałości dawnych zabudowań, odprowadzeniu nadmiaru wody, czasowe odprowadzenie wód gruntowych czy inne usługi koparko-ładowarką.
  • Podstawowe roboty ziemne: niwelację terenu (lub makroniwelację), wykonywanie wykopów, nasypów, rowów, dróg czy instalacji.
  • Roboty ziemne wykończeniowe: tutaj przede wszystkim wyróżnić należy wykonywanie wykopów pod fundamenty, ostateczną niwelację terenu oraz kładzenie ziemi pod roślinność, a następnie uprzątnięcie terenu budowy.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu wszystkich klientów zainteresowanych ofertą Kart Center – z nami zrealizują Państwo swoją inwestycję szybko i profesjonalnie!